مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بررسی قیمت خیار درختی ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع خیار در ایرانبهترین پرورش دهندگان خیار درختی

بررسی قیمت خیار درختی ارگانیک در بازار داخلی تابع در نظر گرفتن برخی فاکتورهای کیفی و نوسانات بازار است که همواره با تغییراتی همراه هستند. با توجه به گسترش روند تولید خیار به صورت گلخانه ای در این مقاله به معرفی چند نمونه از ارقام پرطرفدار این محصول می پردازیم. برای خرید ارزان و عمده خیار جهت عرضه به بازار داخلی و صادراتی با نمایندگان فروش و پخش این مرکز همراه باشید.

بررسی قیمت خیار درختی ارگانیک

آشنایی با انواع خیار در ایران

آشنایی با انواع خیار در ایران خیار درختی یا همان ارقام گلخانه ای چند سالی است که به واسطه ویژگی های کیفی حجم قابل توجه ای از بازار فروش را به خود اختصاص داده اند. در گذشته انواع خیار محلی به ویژه در استان های مرکز و جنوبی ایران کشت و به بازار عرضه می شد. در شیوه های قدیمی، همواره محدودیت هایی با توجه به شرایط جوی وجود داشت که کاهش عرضه یا افزایش قیمت ها را به همراه داشته است.
امروزه کشت گلخانه ای انواع خیار درختی روند رو به رشد عرضه، ثبات قیمت ها و همچنین دسترسی آسان و ارزان این محصولات را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است. در سراسر جهان حدود هزار نوع خیار کشت و تولید می شوند که برخی از ارقام پرطرفدار آن در ایران عبارتند از:

  • خیار نگین: از ارقام گلخانه ای است که سایز آن به حدود 18 سانتی متر می رسد. از ارقام باکیفیت است که در برابر بیماری ها نیز مقاومت مناسبی دارد.
  • خیار ویدا: مقاوم در برابر گرما و پربار است. این خیار نیز از ارقام مجلسی و مناسب برای عرضه به بازارهای صادراتی می باشد.
  • خیار هیبرید اوسیموم: میوه این رقم خیار درختی حدود 8 تا 10 سانتی متر است. رنگ سبز و پوست شفاف، بوته های قوی و درشت و زود رس بودن میوه برخی از ویژگی های این رقم هستند.

بهترین پرورش دهندگان خیار درختی

بهترین پرورش دهندگان خیار درختی پرورش دهندگان خیار درختی و ارقام رسمی به خوبی با شرایط آب و هوایی هر منطقه آشنا هستند. همچنین باید به صورت کاملاً حرفه ای از میزان کوددهی، تنظیم نور، شرایط آب دهی و نوع خاک اطلاعات تخصصی به دست آورند. تهیه بذر مناسب نیز اهمیت زیاد در پرورش و تولید بهترین نوع خیار درختی یا گلخانه ای جهت عرضه به بازار دارند. انواع خیار رسمی، گلخانه و خیار ابوجهل در بازار با قیمت و نرخ های متفاوتی عرضه می شوند که نوسانات بازار و درجه کیفی اهمیت زیادی در تعیین نرخ فروش آنها دارد..
اگر در زمینه صادرات یا عرضه عمده انواع خیار گلخانه ای و محلی فعالیت دارید، برای ثبت سفارشات عمده و خرید مستقیم خیار سورت شده می توانید به صورت آنلاین و از طریق نمایندگان فروش این مرکز اقدام کنید.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید