مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم خیار سبز تازه در قم

آنچه در این مقاله می خوانید...

رفع بوی بد پا با خیاربررسی مراکز عرضه خیار سبز تازه

خیار سبز تازه یکی از صیفی جاتی می باشد که به دلیل طبع سرد و خنکی که دارد، بسیار در فصل تابستان و گرما مورد استفاده قرار می گیرد و افراد زیادی از این نمونه استفاده می کنند. توزیع مستقیم خیار سبز تازه در قم،  در فصل تابستان در مراکز فروش این نمونه شروع می شود و افراد می توانند، نمونه های با کیفیت و مقرون به صرفه را با مراجعه به این مراکز تهیه کنند.

توزیع مستقیم خیار سبز تازه در قم

رفع بوی بد پا با خیار

رفع بوی بد پا با خیار  خیار نه تنها دارای ارزش غذایی می باشد بلکه خواص دارویی آن نیز مورد توجه بسیاری از افراد در طب سنتی قرار گرفته است. از این رو در این قسمت می خواهیم در رابطه با یکی از خواص آن که رفع بوی بد پا با خیار می باشد، صحبت کنیم.
خیار به دلیل خواص زیادی که دارد و همچنین ترکیبات موجود در آن می تواند به نرمی پوست کمک کند. هنگامی که پوست پا ترک می زند؛ به دلیل وجود خلط های سودا و صفرا پینه ها به وجود می آیند و این می تواند عاملی برای رشد باکتری ها باشد.
از طرف دیگر هنگامی که با در کفش قرار می‌گیرد و دمای  درون آن زیاد می‌شود و یا به‌ گونه‌ای گرمای محیط زیاد می‌شود؛ پا در کفش عرق می کند و عرق بیش از حد آن سبب شود که باکتری ها شروع به فعالیت کنند و در اثر فعالیت باکتری ها گازی تولید می‌شود که بسیار بدبو می باشد.
برای از بین بردن این بو می توان از خیار استفاده کرد. رطوبتی که در خیار وجود دارد، همراه با ترکیبات اولیه آن می‌تواند باعث نرمی پوست شود و پینه ها را از بین ببرد و هنگامی که آنها از بین بروند، باکتری ها با مصرف خیار نابود می‌شوند و دیگر بوی بدی در پای خود احساس نخواهید کرد.

بررسی مراکز عرضه خیار سبز تازه

بررسی مراکز عرضه خیار سبز تازه شرایط رشد خیار با آب و هوای ایران سازگاری دارد و انواع آن در همه استان های ایران کشت می‌شود. به همین دلیل انواع گوناگون آن از جمله خیار سبز ارگانیک، خیار سبز گوشتی، درختی و بوته ای در بازار وجود دارد.
نوع ارگانیک آن به دلیل اینکه به صورت طبیعی می باشد و ماده شیمیایی برای رشد آن استفاده نمی شود، بسیار پر طرفدار است.
و در مراکز عرضه خیار سبز تازه، انواع این نمونه ها را با کیفیت مناسب و قیمت ارزان و مقرون به صرفه مشاهده می‌کنیم .
مصرف کنندگان می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود، نمونه مورد نظر خود را در این بازارها به صورت عمده تهیه کنند و قیمتی مقرون به صرفه را برای خود رقم زنند.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید