مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده خیار سبز زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت خیار زمینی با خیار گلخانه ایعرضه مستقیم خیار سبز زمینی ارگانیک

تولید کننده خیار سبز زمینی که در اصل کشاورز محصول است، آن را به روش های ارگانیک کاشته و پس از این که به رشد مناسب رسید، جمع آوری می کند. عرضه خیار زمینی نیز ابتداء از جانب تولید کننده صورت می گیرد که بعداً سورت‌ بندی شده و در پلاستیک ها و جعبه های خاصی وارد بازار می شود. اما می دانید قیمت خیار سبز چند است؟ پاسخ را ادامه بخوانید.

تولید کننده خیار سبز زمینی

تفاوت خیار زمینی با خیار گلخانه ای

تفاوت خیار زمینی با خیار گلخانه ای احتمالاً شما هم زیاد محصولات باغی و گلخانه ای را شنیده اید. یکی از صیفی جاتی که در هر دو شرایط رشد خوبی دارد، خیار می باشد. اما از تفاوت خیار زمینی با خیار گلخانه ای چه می دانید؟ جالب است بدانید که این دو از نظر شکل ظاهری و حتی دانه هایی که درون ‌شان وجود دارد، با هم فرق می کنند.

نوع گلخانه ای، قلمی و بدون تخم های درشت می باشد؛ در حالی که نوع زمینی اشکال مختلفی دارد و خیلی یک دست نیست. دانه های آن هم بزرگ است. ولی یک سری از فرق های دیگر این فرآورده ها دارند. مثلاً در هنگام کشت نوع گلخانه ای، کشاورزان برای جلوگیری از آفت زدن، از سموم قوی استفاده می کنند.

امکان این که سم ها وارد شیره گیاه شوند، بسیار بالا است. برای همین برخی ترجیح می دهند که نوع زمینی را استفاده کنند. از طرفی، خیارهای مزرعه را که با کمترین میزان کود پرورش می دهند، ارگانیک و بسیار مرغوب هستند. آنها برای سلامتی نیز مضر نمی باشند.

از نظر ارزش غذایی، هر دو خیار به شکل یکسانی کالری و سایر مواد معدنی را در خود جای داده اند؛ ولی نوع زراعی اندکی طعم متفاوت تری دارد.

عرضه مستقیم خیار سبز زمینی ارگانیک

عرضه مستقیم خیار سبز زمینی ارگانیک این مجموعه عرضه مستقیم خیار سبز زمینی ارگانیک را انجام می دهد. پس مشتریان می توانند با خیالی راحت، محصولی که به صورت طبیعی رشد و نمو کرده و سرشار از فایده است، به دست آورند. از جانبی، چنین صیفی جاتی با کیفیت عالی ارائه می شوند. یعنی زده و زخمی نیستند، تمیز می باشند و همینطور سورت‌ شده اند.

اینها موارد اند که روی قیمت ها تاثیرگذار هستند. همینطور بنا به درخواست مشتریان در سبدها و یا کیسه های پلاستیکی جای داده می شوند. آنها تازه و ترد بوده و رنگ سبز شفافی دارند. به هر صورت، مشتریان عمده قادر هستند تا سبزیجاتی درجه یک را با قیمت های مناسب سریع و بسیار سهل به دست آورند.

از این بابت درباره تهیه آسان خیارها صحبت می کنیم، چون فروشنده به صورت آنلاین به ارائه محصولات خود می پردازد. پس خریدار بدون تلف کردن وقت می تواند با تماس گرفتن، بهترین فرآورده را بخرد.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید