مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان انواع گوجه فرنگی گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ارقام گوجه فرنگی گلخانه ایبازار فروش گوجه فرنگی گلخانه ای

امروزه تولید کنندگان گوجه فرنگی، این محصول مفید را با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و انواع و ارقام مختلف در گلخانه ها کشت می کنند. تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در سرتاسر کشور انجام می شوند و تولید کنندگان این محصول از طریقه کشت آن اطلاع کافی را دارند و در همه فصول سال نیاز مردم به گوجه فرنگی را رفع می کنند.

تولید کنندگان انواع گوجه فرنگی گلخانه ای

معرفی ارقام گوجه فرنگی گلخانه ای

معرفی ارقام گوجه فرنگی گلخانه ای برای کشت گوجه فرنگی در گلخانه ها ارقام مختلفی وجود دارد و باید دقت کرد که نوعی انتخاب شود که بازار پسندی خوب، شکل و اندازه مطلوبی داشته باشد و در برابر انواع بیماری های ویروسی و قارچی مقاوم باشد. به برخی از ارقام گوجه فرنگی گلخانه اشاره مختصری می نماییم؛

چری سیتا یکی از ارقام گوجه فرنگی مناسب گلخانه ها و هیبریدی می باشد که رشد رویشی بالایی دارد. دارای شکل گیلاسی و اندازه ای یکنواخت است. در برابر بیماری موزائیک گوجه، مقاومت بالایی دارد. یکی از مزیت های آن، نیاز به هرس کمتر و برداشت آسان تر است.

رابی نیز یکی از ارقام گلخانه ای می باشد که میوه آن کروی شکل و قرمز رنگ می باشد. از آن جایی که رشد زیادی دارد، وزن هر گوجه تقریبا به ۸۰-۱۰۰ گرم می رسد. این رقم گلدهی و محصول یکنواختی دارد و برای انبارداری گزینه مناسبی می باشد، زیرا بسیار مقاوم است. هم چنین در برابر بیماری ویروسی موزائیک مقاومت خوبی دارد.

یکی از ارقام گلخانه ای هیبریدی و مناسب تازه خوری، نمارین است که گوجه های آن کروی شکل و قابلیت نگهداری طولانی مدتی دارد. دوره رشد این رقم، ۹ ماهه می باشد.

ساکورا نیز از ارقام نسبتا زود رس و مقاوم است و در هر خوشه ای ۲۰ الی ۲۱ گوجه وجود دارد.

یکی دیگر از ارقام مناسب گلخانه ای، پردیس است که میوه ای گرد دارد و معمولا در بهار، تابستان کشت می شود و مقاومت بالایی در برابر بیماری های فوزاریوم، کلادوسپوریوم و ورتیسیلیوم دارد.

ارقام دیگری نیز همانند؛ مینو، سیلویانا، الفرح، هالی و… وجود دارند که مناسب کشت گلخانه ای می باشند.

بازار فروش گوجه فرنگی گلخانه ای

بازار فروش گوجه فرنگی گلخانه ای گوجه فرنگی گلخانه ای به دلیل شکل و اندازه مطلوب و رنگ قرمزی که دارد، از فروش بالایی برخوردار بوده است. بازار فروش گوجه فرنگی علاوه بر داخل در خارج از کشور نیز پر رونق می باشد و با توجه به اینکه بعضی از ارقام گوجه های گلخانه ای قابلیت انبارداری و حمل و نقل دارند، به کشورهای همسایه نیز برای فروش، صادر می شوند.

فروش این محصولات اغلب به صورت عمده و برای تهیه رب انجام می شود به همین دلیل گوجه فرنگی در هر فصل سال و با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید