مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان خیار بسته بندی قلمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خیار بسته بندی قلمی چه کیفیتی دارد؟مراکز توزیع خیار بسته بندی قلمی

خیار بسته بندی یک محصول مهم اقتصادی است. از آن برای ترشی و تازه خوراکی استفاده می شود. میوه های خیار منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها ، منیزیم و ویتامین C هستند و سرشار از فیبر غذایی هستند. 

خرید ارزان خیار بسته بندی قلمی

خیار بسته بندی قلمی چه کیفیتی دارد؟

خیار بسته بندی قلمی چه کیفیتی دارد؟ به نظر می رسد در جلوگیری از پیری خیار مؤثر است. با توجه به دانش آگاهي نويسندگان ، هيچ مطالعه قبلي در مورد اثر LO و پروپول بر كيفيت پس از برداشت ميوه هاي خيار انجام نشده است. قبلاً MAP مورد آزمایش قرار گرفت و مشخص شد که مؤثر است ، اما ترکیب LO و پروپولیس روی میوه های خیار آزمایش نشده است. هدف از مطالعه حاضر ، بررسی اثرات LO و بره موم بعد از برداشت ، به تنهایی یا همراه با MAP بر کاهش وزن ، استحکام میوه ، شاخص حسی بر روی میوه خیار است که در 5 درجه سانتیگراد ذخیره شده است. .

میوه های خیار در مطالعه حاضر در بلوغ تجاری (سفت و محکم ، سبز تیره و شاداب) از گلخانه واقع در ییدیدالگا ، استان لوفک ، در شمال قبرس برداشت شد. میوه ها در مدت زمان 1 ساعت به آزمایشگاه منتقل شدند و برای بلوغ و ظاهر مداوم انتخاب شدند. میوه ها با هر گونه آسیب مکانیکی یا بیولوژیکی وارد نشده اند.

عصاره بره موم به عنوان مواد بیولوژیکی برای حفظ کیفیت پس از برداشت میوه های خیار مورد آزمایش قرار گرفتند. صددرصد خالص LO (Olimpos Melissa) از Altug Medical Ltd (دنیزلی ، ترکیه) تهیه شده است. این ماده برای اولین بار در اتانول 70٪ (90/10 ولت / ولت) حل شد. سپس آب خالص همانطور که توزیع خیار قلمی و همکاران پیشنهاد کردند به محلول اضافه شدند. (2018) برای تهیه دوز 0.2٪ و 0.5٪ LO. بره موز خام از استان بالیکوی ، قبرس شمالی جمع آوری شد. آماده سازی دوزهای 0.2٪ و 0.5٪ PEX با همان معنی LO انجام شد. مارتین قبلاً آزمایش شده و گزارش شده است که اثرات مهاری بر پوسیدگی قارچ ها دارند و از کاهش وزن میوه های خیار جلوگیری می کنند. ذخیره سازی سرد در دمای 5 درجه سانتیگراد ، استفاده از آب گرم کوتاه مدت ، تصفیه ازن همچنین مورد آزمایش قرار گرفتند

مراکز توزیع خیار بسته بندی قلمی

مراکز توزیع خیار بسته بندی قلمی کیفیت خیار در بازار به صورت عمده ، جعبه های مقوایی یا سینی ها یافت می شود. دستمال ترشی معمولاً در چاشنی های پلاستیکی یا شیشه های شیشه ای با چاشنی آنها به فروش می رسد.

در اسپانیا معمولاً خیارها در بسته های مقوایی موجدار نشان داده می شوند. اندازه جعبه ها بین 295-600 میلی متر طول و 300-400 میلی متر عرض دارد ، با ارتفاع که ممکن است به 15.5 سانتی متر برسد. ظرفیت این جعبه ها معمولاً 4-8 کیلوگرم است. از جمع کردن مستقیم نیز در کیسه های پلاستیکی و مش و همچنین سینی هایی که با پلاستیک کششی پوشیده شده استفاده می شود.  علاوه بر مواد بیولوژیکی ، یک کیسه MAP نیز مورد آزمایش قرار گرفت. کیف های ساخته شده از فیلم پلی اتیلن با چگالی کم و دارای مشخصات نیمه تمام تهیه شده اند. کیسه های MAP برای کار با 0.25 kg 5 کیلوگرم میوه خیار طراحی شده اند. کیسه ها پس از پر کردن با میوه های خیار با آب و هوا بسته می شوند و قادر به تنظیم ترکیب هوای داخلی از 10٪ تا 15٪ CO2 و 5٪ تا 10٪ O2 هستند. مواد بسته بندی امکان انتقال گاز و تهویه بیش از حد گاز اتیلن و RH را فراهم می کند. قبل از بازاریابی کیف های MAP ، تولید کنندگان مطالعاتی را برای تعیین ظرفیت انتقال و سوخت و ساز گیاهان برای دستیابی به غلظت های مناسب گاز برای حفظ موفقیت آمیز محصولات انجام می دهند. پس از بسته شدن کیسه ها ، میوه های خیار تنفس را ادامه می دهند و غلظت O2 در فضای زیر کاهش می یابد در حالی که غلظت CO2 تا رسیدن به تعادل قبلاً تعیین شده افزایش می یابد. بنابراین تنفس محصول و فعالیت میکروبی کاهش می یابد و باعث بهبود کیفیت ذخیره و مدت زمان محصولات زراعی می شود.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید