مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خیار سبز خاردار سورت شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت خیار سبز خاردارمراکز پخش خیار سبز خاردار گلخانه ای

به دلیل کیفیت خواص خیلی زیاد خیار سبز خاردار سورت شده، امروز شاهد صادرات این محصول در تناژ خیلی بالا به کشورهای همسایه می باشیم و به صورت سالانه سرانه صادرات این محصولات در حال افزایش است که طبیعتا از این طریق سود مالی بسیار مطلوبی اقتصاد کشور ما تزریق می گردد. اگر میزان صادرات این محصول و سایر محصولات با کیفیت کشور ما حفظ شود، طبیعتا می ‌توان به خروج اقتصاد کشور از بحران مالی حاکم شده امیدوار بود.

صادرات خیار سبز خاردار سورت شده

زمان برداشت خیار سبز خاردار

زمان برداشت خیار سبز خاردار در جهت کاشت خیار سبز خاردار در وهله اول باید خاک سبک و کاملاً نرم و صد البته با آب کافی فراهم نمود. پس از اینکه این خاک را فراهم کردید، باید فاصله بوته های کاشت خیار را در حدود ۷۰ سانتیمتری یکدیگر قرار دهید و در دو خط حدود دو متری این خیارها را بکارید و در عمق حدود ۴ سانتی متر در خاک بذر این بوته ها را بکارید.

این بوته ها نباید در دمای کمتر از ۱۰ درجه سانتیگراد قرار گیرند، چون احتمال سرما زدگی آنها در این صورت وجود دارد. برای نگهداری خیار ها باید از دمای ۱۸ تا ۲۲ درجه سانتیگراد استفاده شود. حدود پس از ۶۰ الی ۷۰ روز از کاشته شدن، می‌ توان نسبت به برداشت خیار خاردار اقدامات لازم را انجام داد. 

لازم به ذکر است که از برداشت خیار در هوای گرم مثل ساعات نزدیک به ظهر و بعد از ظهر، اجتناب فرمایید. چون در این صورت میوه های شما خیلی بی کیفیت خواهد شد. حتما باید در صبح زود خیارها را برداشت کنید.

مراکز پخش خیار سبز خاردار گلخانه ای

مراکز پخش خیار سبز خاردار گلخانه ای خیار سبز گلخانه ای به دلیل جلوه ظاهری بسیار مناسب و طعم ایده آلی که دارد، امروزه مورد توجه خیل عظیمی از افراد قرار گرفته است. خیار خاردار گلخانه ‌ای از طریق مراکز پخش معتبر، در تناژ بالا به سراسر کشور روان می ‌گردند تا هر فرد بتواند بر اساس حجم نیازی که دارد از این خیارها تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد.

این مراکز، روش‌ هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند که با استفاده از این روش‌ ها مشتریان بتوانند خرید خود را با مبلغی خیلی مناسب تر از نرخ روزانه بازار انجام دهند. طبیعتا می دانید زمانی که شما خیار خار دار گلخانه ای را در حجم زیاد بخرید، متعاقباً حجم زیادی از نرخ نهایی برای شما کم خواهد شد.

صد البته می توانید این محصول را تا مدت طولانی تر از حالت عادی در اختیار داشته باشید. خیار خاردار گلخانه ای تولید شده در ایران از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار می‌ باشد.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید