مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم خیار قلمی ارگانیک ورامین

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر مصرف خیار بر کاهش وزنقیمت روز خیار قلمی ورامین

هر یک از محصولات کشاورزی، متعلق به بخش های خاصی از کشور هستند، برای مثال می توان به خیار قلمی اشاره کرد که از شهرهایی مانند ورامین برخاسته و یکی از معروف ترین و البته بهترین خیارهای متعلق به این منطقه، خیار قلمی ورامین می باشد که حالا مورد عرضه مستقیم قرار گرفته و بنابراین می توانید این خیار قلمی ارگانیک را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید.

عرضه مستقیم خیار قلمی ارگانیک ورامین

تاثیر مصرف خیار بر کاهش وزن

تاثیر مصرف خیار بر کاهش وزن خیار در گروه صیفی جات قرار گرفته که البته آن را به عنوان میوه نیز می شناسند، این محصول که رنگ سبز تیره ای را به خود اختصاص داده، تبدیل به یکی از پرکاربردترین صیفی جات در حیطه آشپزی شده و علاوه بر اینکه آن را در کنار سایر میوه ها می چینند، به عنوان یکی از ترکیبات اصلی سالاد نیز از آن استفاده می نمایند.

اما در کنار موضوعات ذکر شده تصمیم داریم تا به تاثیرات عالی ناشی از مصرف خیار بپردازیم که البته می خواهیم تاثیر مصرف خیار بر کاهش وزن را بررسی نماییم و در این مورد باید گفت:

  • این محصول فاقد حتی یک درصد چربی بوده و از این رو تنها اثری که روی وزن بدن خواهد گذاشت، کاهش است.
  • افرادی که برای رژیم لاغری به متخصصین تغذیه مراجعه می کنند، اولین خوراکی ای که در رژیم غذایی آنها تجویز می شود، همین خیار می باشد.
  • علاوه بر این میزان قند خیار آنقدر ناچیز است که اصلاً نمی توان آن را جزو درصد حساب نمود، با توجه به همین دلیل هم است که خیار بر کاهش وزن تاثیر می گذارد.

قیمت روز خیار قلمی ورامین

قیمت روز خیار قلمی ورامین ورامین یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع خیار و البته سایر سبزیجات و صیفی جات مانند بادمجان، گوجه و فلفل در کشور به شمار آمده و در سال جاری حدود 494 هکتار از زمین های این بخش برای کشت خیار در نظر گرفته شده است.

همچنین خیارهای ورامین که در شرایط گلخانه ای تولید شده و رشد می یابند، در گلخانه های فلزی و چوبی این مراحل را طی کرده و از 494 هکتاری که گفته شد، 400 هکتار اختصاص به گلخانه های فلزی داشته و مابقی نیز از آنِ گلخانه های چوبی است.

به علاوه باید افزود، بیشترین نوع خیاری که در گلخانه های ورامین کشت شده و نمو یافته است، خیار قلمی می باشد که از خیارهای درجه یک با پوستی صاف، سطوحی یکدست و فاقد لکه، زردی و پژمردگی به حساب آمده و بنابراین می توانید آن را با اطمینان خاطر انتخاب کرده و به لیست خرید خود اضافه نمایید.
اگر هم خواستار اطلاع از به روزترین قیمت خیار قلمی ورامین هستید، بهتر است از مراکز فروش مورد اعتماد مانند مرکز فوق اقدام کنید.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید