مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سیر محلی گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کشت سیر در گیلانخرید مستقیم سیر صادراتی گیلان

سیر  گیاهی پر خاصیت ، از خانواده  لاله  و گیاهی چند ساله است که بیشتر در مناطق خشک و گرم به دلیل طبیعت گرم آن پرورش داده می شود ولی در شهرهایی که مرطوب هستند این  محصول نیز پرورش داده می‌شود.

 سیر گیلان  از جمله این شهرها است که با توجه  به طبیعت  مرطوب آن  مورد استقبال مردم این شهر واقع شده است و کشاورزان این شهر با در نظر گرفتن نکات پرورش سیر مرغوب  اقدام به کاشت آن در شهر خود کرده اند.

عرضه کننده سیر محلی گیلان

نحوه کشت سیر در گیلان

نحوه کشت سیر در گیلان

ولی امروزه همه ی ما در مورد سیر و فواید بی نظیر آن  آگاهی زیادی داریم و خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که کانون کاشت سیر در آب و هوای مختلفیم سیر  محلی گیلان از جمله شهر هایی است که این محصول در این شهر نیز کشت و برداشت می شود.

 در مورد کاشت سیر در شهر گیلان نکته که باید در نظر گرفت این است که سیر خود باید در خاکهای قوی و حاصلخیز کشت شود و به رطوبت بسیار حساس است و در مناطقی که رطوبت زیاد باشد باعث پوسیدگی ریشه ی آن می‌شود بنابراین برای رفع مشکل رطوبت، کشاورزان باید از کودهای مرغوب برای کشت  استفاده کنند و همچنین برداشت به موقع محصول تا حد زیادی در برداشت محصول باکیفیت مؤثر است و با رعایت این نکات می توانند سیری مرغوب و با کیفیت برداشت کنند.

تفاوتی که سیر گیلان با توجه به رطوبت آن با شهرهای گرم و خشک است  این است که درجه تندی  و بوی کمتری دارد. 

مصرف سیر در این شهر به دلیل رطوبت آن توسط مردم این شهر نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است چرا که یکی از خواص بی نظیر سیر رطوبت زدایی بدن است و به همین دلیل کشاورزان این شهر با وجود رطوبت،  اقدام به کاشت و برداشت سیر می کنند  از طرفی بعضی از افراد هستند که به بوی تند سیر و مزه آن حساسیت دارند یا علاقه خاصی به مصرف این نوع سیر ندارند  پس این افراد به دنبال  سیری هستند که  بو و تندی کمتری داشته باشد .

خرید مستقیم سیر صادراتی گیلان

خرید مستقیم سیر صادراتی گیلان  در زمینه  سیر  صادراتی گیلان باید گفت که در گذشته کشور ایران یکی از صادرکنندگان اول  سیر دنیا بوده که به دلیل  بی توجهی به این محصول کشورهای دیگری مثل چین و کره و غیره از صادرکنندگان اول این  محصول بودند . ولی با مرور زمان کشاورزان و مسئولین کشور با آگاهی و توجه  زیاد از خواص این محصول به این فکر افتادند که محصول با کیفیت و مرغوب خود را،(به‌خصوص سیر کیلان)  به خارج از ایران هم صادر کنند.

از آنجایی که  سیر شهر گیلان علاوه بر خواص آن . بو و مزه تند تر کمتری دارد، مردم این شهر با صادر کردن  محصول خود ، به اقتصاد شهر و کشور خود کمک می‌کنند و هم مشکل این افرادی را که به  بوی سیر و طعم آن حساسیت دارند برطرف می کنند .

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید