مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان گوجه فرنگی خوشه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع گوجه برای صادراتراهنمای خرید گوجه فرنگی خوشه ای

این مجموعه سال های زیادی است که در زمینه تولید این محصول فعالیت دارد و در تمام این سال ها سعی کرده است که این محصول را بالا ترین کیفیت ارائه دهد و به همین دلیل از بهترین عرضه کنندگان گوجه فرنگی خوشه ای در کشور به شمار می رود. عرضه کنندگان گوجه فرنگی خوشه ای همگی سعی بر آن دارند که این محصولات را با کیفیت بالا از نظر تولید بنمایند تا بتواند نظر مشتری را جلب نماید. 

عرضه کنندگان گوجه فرنگی خوشه ای

بهترین انواع گوجه برای صادرات

بهترین انواع گوجه برای صادرات گوجه فرنگی خوشه ای محصولی جذاب با میوه های کوچک و خواستگاه آن ایتالیا می باشد. بذر این گیاه برای مناطقی که آب و هوای خنک یا تابستان های خنک و کوتاه دارند بسیار می باشد و گوجه فرنگی خوشه ای نسبت به گوجه فرنگی های معمولی نسبت به انواع آفات آسیب رسان، مقاوم تر می باشد. 

گوجه فرنگی چری همان گوجه فرنگی خوشه ای می باشد که درر بازار با نام های گوجه فرنگی گیلاسی و یا گوجه فرنگی زیتونی عرضه می شود. گوجه فرنگی خوشه ای به گونه ای است که افراد می توانند بونه ان را در فضای شهری به راحتی پرورش دهند. امروزه با تولید انبوه کشور ایران نه تنها مصرف داخلی را تامین می نماید بلکه آماده صادرات این محصول به کشور های خواهان آن می باشد.

انواع محصولات صادراتی شامل:

  • گوجه گیلاسی
  • گوجه مینیاتوری
  • گوج گیلاسی زرد
  • گوجه فرنگی چری
  • گوجه خوشه ای

تمامی این محصولات به صورت عمده عرضه می گردد و نوع بسته بندی آن ها بسته به در خواست مشتریان و خریداران متفاوت خواهد بود. گوجه فرنگی که برای صادرات آماده می شود باید زمانی چیده شود که کامل قرمز نشده است و کمی کال است، زیرا ممکن است تا وقتی که به دست مشتری می رسد دچار گندیدگی شود. به علاوه برای حمل و نقل این گوجه فرنگی ها لازم است از سبد های دو ردیفه استفاده شود تا گوجه ها آسیب نبینند. 

راهنمای خرید گوجه فرنگی خوشه ای

راهنمای خرید گوجه فرنگی خوشه ای برای راهنمای خرید گوجه فرنگی خوشه ای بهتر است که از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید اما خریداران محترم باید به این موضوع توجه داشته باشند که برای چه مصارفی این محصول را به صورت عمده خریداری می نمایند؟ زیرا تنوع این محصول باعث شده است که هر نوع از آن برای مصارف گوناگونی استفاده شود مثل: خام خوری، تولید کنسرو، رب، ترشی و… شما با توجه به این موضوع می توانید خریدی بهتر و به صرفه تر داشته باشید. 

علاوه بر انتخاب درست نوع محصول، انتخاب درست نوع بسته بندی در خریدی موفق تر شما را یاری می کند زیرا اگر قرار باشد محصول برای صادرات آماده شود نیازمند بسته بندی های مخصوصی می باشد تا در حمل و نقل آسیب نبیند. 

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید