مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خیار سبز صادراتی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خیار سبز به چه کشورهایی صادر می شود؟عرضه کننده خیار سبز درختی اصفهان

خیار سبز اصفهان از بهترین ارقام صادراتی هستند که از نظر کیفیت دارای درجه بندی مختلفی می باشند. با توجه به گسترش میزان تولیدات و بهبود شرایط بسته بندی این محصولات، تقاضای جهانی برای انواع خیار ایرانی در حال افزایش است. برای خرید و فروش بهترین ارقام تولیدی آسانترین و در عین حال ارزانترین راهکار چیست؟ کدام کشورها دارای بازار سودآوری برای صادرات خواهند بود؟

فروش خیار سبز صادراتی اصفهان

خیار سبز به چه کشورهایی صادر می شود؟

خیار سبز به چه کشورهایی صادر می شود؟ خیار از جمله میوه های پرمصرف است که در کشور با تنوع بسیار بالایی به صورت جالیزی و گلخانه ای کشت و تولید می شود. استان های اصفهان، تهران، البرز، یزد و کرمان از بزرگترین تامین کنندگان این محصول به شمار می آیند. در کشور با توجه به گسترش سیستم های گلخانه ای و کشت مدرن سبزیجات، تولید خیار درختی نیز طی سالهای اخیر رونق فزاینده ای داشته است. استفاده از سیستم نوین آبیاری، کاهش میزان سموم و کودهای شیمیایی، موجب بهبود کیفیت خیار تولیدی و مشتری پسند بودن آنها در بازارهای جهانی را برای تولید کنندگان به ارمغان آورده است.
طبق آمارها ایران با تولید حدود 2 میلیون تن انواع خیار رتبه سوم جهانی را به خود اختصاص داده است. کشورهای چین و ترکیه در این زمینه مقام های اول و دوم را دارند. کشت خیار سبز درختی به صورت گلخانه ای در مناطق مختلف اغلب در فصول زمستان و بهار صورت می گیرد.
در زمینه صادرات نیز با بهره گیری از دستگاه های سورتینگ و بسته بندی های تمام اتوماتیک، روند رو به گسترش تولید با هدف حفظ کیفیت خیار صادراتی را شاهد هستیم. همچنین کشورهای روسیه، عراق، سوریه، افغانستان، عمان، قطر، آذربایجان و امارات از جمله خریداران جهانی انواع خیار سبز تولیدی کشور هستند.

عرضه کننده خیار سبز درختی اصفهان

عرضه کننده خیار سبز درختی اصفهان برای تهیه و خرید عمده خیار سبز صادراتی شناخت تامین کنندگان اهمیت زیادی دارد. همانطور که اشاره حجم قابل توجه ای از این محصول به صورت گلخانه ای و در استان اصفهان کشت می شود. خیار سبز رسمی و خاردار دو نمونه از پرفروش ترین ارقام صادارتی هستند که به صورت بسته بندی سبدی و پالت دار عرضه می شوند. ارقام صادراتی خیار سبز رسمی بین 14 تا 18 سانتی متر طول داشته و نمونه های خاردار نیز دارای 10 تا 14 سانتی متر طول هستند. بدون شک یکدست بودن انواع خیار و بسته بندی استاندارد آنها اهمیت زیادی در مشتری پسند بودن و حفظ کیفیت آنها تا رسیدن به مقصد مورد نظر خواهد داشت.
برای استعلام قیمت انواع خیار سبز درختی اصفهان و ارقام صادراتی در تمام طول سال، سفارش مستقیم با قیمت تولیدی و خرید عمده با هدف صادرات می توانید به صورت آنلاین و از طریق نمایندگان عرضه این مرکز اقدام کنید.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید