مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم سیب درختی زرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه که باید درباره سیب بدانیدعرضه کنندگان سیب درختی زرد

سیب درختی، از معدود میوه هایی است که تنها محدود به یک رنگ و نوع نیست، بلکه از آن، انواعی مانند سیب درختی زرد، قرمز و سبز هم دیده می‌شود. در توضیحی بیشتر از سیب زرد باید گفت این محصول نه تنها از بافت آبدار، شیرین و خوشمزه ای برخوردار می باشد، بلکه درمانی خواهد بر هزاران بیماری جسمی و روحی. هم‌اکنون فروش مستقیم انواع سیب زرد تازه و درجه یک آغاز شده و بنابراین فرصتی کافی برای سفارش عمده آن را خواهید داشت.

فروش مستقیم سیب درختی زرد

آنچه که باید درباره سیب بدانید

آنچه که باید درباره سیب بدانید سیب از میوه های 4 فصل بوده و هر رنگ از آن، در فصل خاصی به بازار می آید، برای مثال سیب زرد، بیشتر در فصل پاییز دیده شده و طرفداران زیادی را هم دارد.
این محصول از طعم شیرین و بسیار دلپذیری بهره برده و از سالم ترین و بی ضررترین خوراکی هایی است که وجود دارد، همچنین در اشاره به بزرگترین تولیدکننده سیب زرد درختی، می توان سمیرم را نام برد که سیب های اعلا و نابی را به عرصه فروش رسانده است.

شاید برایتان عجیب باشد اگر بدانید که به طور کلی 7500 رقم سیب وجود داشته که هر یک دارای مصارف متفاوتی می باشند، اما صحبت اصلی در مورد سیب درختی بخصوص نوع زرد این محصول بوده که در کشور ما به وفور مورد کشت و تولید به روش های مختلف قرار گرفته است.

برای مثال می توان به روش تولید سیب درختی گلخانه ای اشاره کرد که با استفاده از آن شاهد افزایش عرضه این محصول می باشیم و باید گفت که این روش کاربردی که رایج نیز گشته، به مصائب و دشواری روش های کشاورزی، پایان داده است.
همچنین می توان عنوان داشت علاوه بر سیب زرد ایرانی، سیب لبنانی خارجی هم در کشور ما وارد گشته و باغ ها و گلخانه های ایران اقدام به تکثیر این محصول پربار کرده اند.

نکته و موضوع مهم دیگری که در رابطه با سیب زرد می توان گفت، این است که محصول فوق که از طبع تر و گرم برخوردار می باشد، برخلاف سیب قرمز، از سفت شدن شکم جلوگیری کرده و باعث بهبود کارکرد روده خواهد شد.

عرضه کنندگان سیب درختی زرد

عرضه کنندگان سیب درختی زرد در حال عرضه کنندگان بسیاری اقدام به ارائه و فروش عمده سیب درختی زرد نموده اند که یکی از بزرگترین و معتمدترین آنها، مرکز فوق می باشد که از طریق آن می توانید به بهترین محصولات مورد نظر دست پیدا کنید.
برای مثال اگر به دنبال سیب درختی درشت با اندازه یکدست، طعمی شیرین و همراه با پوستی سالم و شفاف باشید، می توانید از همینجا سریعاً به آن دست یافته و در آخر از محصولاتی که دارای ارزش غذایی غنی بدین شرح می باشند نیز برخوردار خواهید گشت:

  • سیب زرد حاوی 42/2 درصد آب در هر 100 گرم
  • سیب حاوی 83 کالری انرژی در همین مقدار
  • دارای 2 گرم پروتئین و 3/66 گرم کلسیم
  • دارای قند طبیعی به میزان 6/20 گرم
  • فسفر 88/8 گرم، آهن 23، روی 14 گرم و فیبر 88/17 درصد
موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید