مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید خیار گلخانه ای ورامین

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره خیار گلخانه ای ورامینبازار فروش خیار گلخانه ای ورامین

خیار ها جز صیفی جات خوشمزه و پر فروش هستند که در سفره  خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و انواع مختلفی در بازار موجود است که برترین نوع آن در کشور خیار گلخانه ای ورامین است. قیمت خرید خیار گلخانه ای ورامین با توجه به کیفیت و طعم دلپذیر بسیار مناسب می باشد و همین امر سبب شده تا در سراشر ایران و جهان صادر گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمت خرید خیار گلخانه ای ورامین

همه چیز درباره خیار گلخانه ای ورامین

همه چیز درباره خیار گلخانه ای ورامین همان طور که در قسمت قبل اشاره شد خیار گلخانه ای ورامین جز لذیذ ترین و خوشبوترین خیار های ایران است که در کل جهان متقاضی دارد.

خیارهای گلخانه ای در فضای بسیار مناسب پرورش داده می شوند. این محصولات ارگانیک می باشند و هیچگونه سمی به آن زده نمی شود.

خاک های حاصل خیر و بذر های عالی و رسیدگی بعد از کاشت سبب شده تا میوه هایی یکدست و سبز رنگ و ترد به بار آید و جز محصولات صادراتی شهر ورامین قرار بگیرد.

مردمان ورامین خیار درختی گلخانه ای را بسیار پر بار می دانند و پس از کاشت یک بذر به میزان بسیار زیادی محصول تولید می شود. همین بازدهی بالا سبب شده تا کاشت و پرورش خیار جز شغل های بومی منطقه محسوب می شود.

بیش از هشتاد درصد زمین های کشاورزی این منطقه به این کار اختصاص داده شده است و انصافا در آمد زایی بسیار زیادی برایشان ایجاد کرده است.

کاشت این گیاه به دو صورت انجام می گیرد. می توان آن را ابتدا درون گلدان های کوچک کاشت و پس از ریشه زدن به خاک اصلی منتقل کرد و یا به طور مستقیم در خاک اصلی کاشت.

آبدهی خیار ها به صورت قطره ای بوده و باید میزان رطوبت 25 در صدی آن را حفظ کرد و نباید از آب اشباع شوند. زیرا مهندسان کشاورزی معتقدند که اشباع نبودن گیاه از آب سبب ریشه دواندن آن در عمق خاک برای یافتن آب می شود و در نتیجه پس از آبیاری محصول بیشتری تولید می کند.

بازار فروش خیار گلخانه ای ورامین

بازار فروش خیار گلخانه ای ورامین فروش خیار ورامین بسیار پر رونق می باشد. زیرا یک محصول صادراتی با کیفیت است که با قیمت بسیار عالی و مناسب در ایران توزیع می گردد.

بازار خیار ورامین علاوه بر داخل ایران در خارج از کشور نیز بسیار پر تقاضا است. زیرا از خواص بی نظیر این میوه و صیفی جات همگی مطلع هستند و به ویژه کشور هایی نظیر کویت، عراق، هندوستان، پاکستان، افغانستان و سایر کشور های آسیایی از مشتریان پر و پا قرص این محصول ایرانی می باشند.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید