مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات گوجه فرنگی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهبود وضعیت واریس ها با گوجه فرنگیآشنایی با تولیدکنندگان گوجه فرنگی کوچک

تولید کنندگان زیادی در کشورمان هستند که انواع مختلفی از گوجه فرنگی را تولید و روانه بازار می کنند. گوجه فرنگی دارای خواص دارویی و درمانی بالایی برخوردار است، که در بین مردم از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از این محصولات گوجه فرنگی کوچک، یا همان گوجه فرنگی گیلاسی می باشد. این محصول در بازار مشتریان بسیار زیادی دارد. مرکز صادرات گوجه فرنگی کوچک محصولات خود را در بازار عرضه و مازاد آن را به کشورهای دیگر صادر می کند. 

مرکز صادرات گوجه فرنگی کوچک

بهبود وضعیت واریس ها با گوجه فرنگی

بهبود وضعیت واریس ها با گوجه فرنگی

این سوال به ذهن شما خطور می کند که آیا درمان واریس با گوجه فرنگی امکان پذیر است. باید در جواب شما بگوییم که این محصول علاوه بر خاصیت بالایی که دارد، شفا بخش هم می تواند باشد. تولید کنندگانی که گوجه فرنگی های سبز و قرمز را تولید و روانه بازار می کنند، هر کدام از آنها دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی می باشند. 

بله این محصول خارق‌العاده برای بیمارانی که از بیماری واریس رنج می برند، بسیار مفید می باشد، به این صورت که دو سه عدد گوجه فرنگی سبز را بعد از شستن آن را به صورت حلقه خورد کرده، و حلقه های گوجه را بر روی جایی از بدن که واریس دارد، گذاشته و آن را با پارچه تمیز ببندید. روزانه این عمل را چهار تا پنچ بار به مدت چهارده روز  انجام دهید. البته مدت زمانی که باید گوجه ها روی پا بماند بستگی به فرد بیمار دارد، تا زمانی که پا هیچ خارشی نداشت بسته بماند، به محض خارش آن را باز کند.

گوجه خاصیت اسیدی دارد، و همین خاصیت اسیدی است که  باعث انعقاد خون می‌شود و خون را رقیق می کند. به همین روش سنتی بیمار در منزل به طور کامل درمان می شود. البته گوجه فرنگی قرمز هم به همین روش انجام می‌شود. فقط خاصیت گوجه سبز  در این درمان بیشتر می باشد. 

آشنایی با تولیدکنندگان گوجه فرنگی کوچک

آشنایی با تولیدکنندگان گوجه فرنگی کوچک

گوجه فرنگی های کوچک یا همان گوجه فرنگی گیلاسی که توسط تولیدکنندگان کشورمان تولید و در بازار عرضه می شوند، فرق هایی با گوجه فرنگی معمولی و سنتی دارند. این نوع گوجه فرنگی های کوچک که توسط کشاورزان کشت می‌شود، از گوجه فرنگی های بازاری کوچک تر هستند، و کمی از گیلاس بزرگ ترند. 

کشاورزان گوجه فرنگی کوچک را به دو روش سنتی و گلخانه ای کشت و برداشت، و به صورت جعبه های مختلف و همچنین بسته های کوچک و شیک بسته بندی و روانه بازار می کنند. طعم و مزه این دو نوع گوجه فرنگی کوچک و معمولی با هم فرق دارند. این تولید کنندگان برای عرضه و پخش این مدل گوجه از روش های مختلفی استفاده می کند. البته امروزه با پیشرفت اینترنت و دسترسی همه بیشتر از روش غیر حضوری استفاده می شود. در این روش با استفاده از فروشگاه اینترنتی ما می توان گوجه فرنگی گلدانی را به راحتی عرضه کرد.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید