مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش سیب درختی شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره انواع سیب درختی چه می دانید؟موارد تأثیرگذار بر قیمت سیب درختی شیرین

سیب درختی با طعم های شیرین، ترش و ملس در بازار موجود بوده که سیب درختی شیرین جایگاه ویژه ای را در میان خریداران عمده کسب نموده است‌. مرکز فروش سیب درختی شیرین در کشور پس از تولید این محصول انواع مختلف سیب درختی سالم و با کیفیت را به شکل عمده به خریداران عرضه می نماید. 

مرکز فروش سیب درختی شیرین

درباره انواع سیب درختی چه می دانید؟

درباره انواع سیب درختی چه می دانید؟ سیب درختی یکی از خوشمزه ترین میوه های موجود در بازار شناخته می شود. این محصول دارای انواع مختلفی است که رنگ آنها و همچنین طعم و مزه هر کدام با دیگری متفاوت می باشد‌ انواع مختلف این محصول شامل موارد زیر می شود. 

  • سبیب زرد

این محصول دارای پوستی به رنگ زرد است. طعم این سیب بسیار شیرین و خوشمزه می باشد. افراد مختلف از این محصول به صورت مستقیم و یا با درست کردن کمپوت استفاده می نمایند‌. این محصول با توجه به طعم و در دسترس بودن آن به نسبت سیب های دیگر مشتریان زیادی دارد. 

  • سیب قرمز

این سیب از لحاظ ظاهری به سیب زرد شباهت دارد اما برخلاف این سیب بافت آن به صورت پودری است. پودری بودن بافت این سیب باعث شده افراد کمی به مصرف ان تمایل نشان دهند. 

  • سیب درختی قرمز مکینتاش

تماس قسمت این محصول به رنگ قرمز روشن می باشد اما برخلاف سیب های قرمز معمولی بافت آن به صورت پودری نیست. طعم های این سیب متفاوت بوده و ممکن است ترش و یا شیرین باشد. 

  • سیب گالا

ابن محصول دارای رنگ طلایی است. شکل ظاهری آن به صورت قلبی بوده و نوارهایی بر روی آن موجود می باشد. طعم این سیب بسار خوشمزه و شیرین می باشد همچنین بسیار ترد و از جمله سیب های معطر نیز شناخته می شود. 

موارد تأثیرگذار بر قیمت سیب درختی شیرین

موارد تأثیرگذار بر قیمت سیب درختی شیرین همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد سیب درختی یک نوع نیست و دارای انواع مختلفی می باشد به همین خاطر قیمت سیب درختی نیز ثابت نبوده و بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. از جمله موارد تاثیرگذار بر قیمت آن می توان به موارد زیر اشاره نمود. 

  • نوع و رنگ سیب: نوع سیب به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر می گذارد. برای مثال انواع سیب قرمز دارای قیمت متفاوتی به نسبت سیب های زرد است. بهتر است بدانید سیب درختی صادراتی نیز وجود دارد که قیمت آن متفاوت می باشد‌.
  • محل تولید: این میوه خوشمزه در شهرهای مختلفی تولید می شود که شهر تولیدی نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. 
  • روش خرید سیب درختی: با توجه به اینکه دو روش حضوری و غیر حضوری برای خرید وجود دارد انتخاب یکی از این دو روش نیز بر قیمت آن موثر می باشد. 
موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید