مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده خیار سبز محلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید خیار سبز محلیقیمت روز خیار سبز محلی عمده

خیار سبز محلی یکی از مرغوب ترین گونه خیار به شمار می آید که در بسیاری از شهرهای کشور به صورت عمده و انبوه برداشت شده و سپس در سراسر کشور پخش می شود. خیار به عنوان یکی از میوه های پرمصرف در سبد غذایی شناخته می شود که هم به صورت میوه و هم در تهیه بسیاری از غذاها و سالادها کاربرد دارد.

پخش عمده خیار سبز محلی

فرآیند تولید خیار سبز محلی

فرآیند تولید خیار سبز محلی تولید خیار سبز محلی در شهرهایی که به صورت انبوه این محصول را تولید و عرضه می کنند در نیمه اول سال انجام می شود که تولیدکنندگان در بهار آن را کاشته و در تابستان و یا نهایت در اوایل پاییز آن را برداشت می کنند.
در فرآیند تولید خیار محلی ابتدا زمینی که قرار است محصول در آن کاشته شود را شخم زده و آماده می کنند و در صورت ضعیف بودن خاک آن، سعی می کنند با استفاده از انواع کودها آن را را غنی سازی و آماده کشت کنند.
بعد از آماده شدن خاک، بذرهای خیار را در فاصله های مشخص شده ای از یکدیگر کاشته و با آبیاری منظم منتظر می شوند تا گیاه خیار از زمین جوانه زده و رشد کند.
در طی فرآیند رشد خیار بعد از آنکه بوته خیار به رشد کافی رسید باید خاک بیشتری را روی ریشه آن قرار دهند تا گیاه شروع به گل دادن و سپس میوه دادن بکند.
معمولا گیاه خیار سبز  در طی یک ماه تا یک ماه و نیم شروع به میوه دادن می کند و برداشت این میوه در طی چند مرحله توسط تولیدکنندگان انجام می شود.

قیمت روز خیار سبز محلی عمده

قیمت روز خیار سبز محلی عمده قیمت خیار سبز محلی با توجه به شرایط مختلف متفاوت است و معمولا در فصل برداشت که عرضه آن در بازار زیاد است می توان محصول را با قیمت مناسب تری خریداری کرد.
تولیدکنندگانی که این میوه را به صورت انبوه برداشت می کنند، عرضه و فروش آنها بیشتر به صورت عمده است و مشتری ها می توانند در فصل برداشت خیار سبز با ارتباط گرفتن با آنها به صورت مستقیم محصول را با تخفیف های بسیار خوبی خریداری کنند.
از مهم ترین عواملی که روی قیمت خیار سبز تاثیرگذار است می توان به کیفیت خیار، فصل برداشت آن، حجم خرید و خرید از تولید اصلی و یا واسطه ها اشاره کرد که هرکدام در تعیین قیمت نهایی خیار تاثیرگذارند.
یکی از ویژگی های اصلی خیار سبز محلی، ارگانیک بودن آن نسبت به نمونه های گلخانه ای می باشد که در این صورت خواص و ویتامین های آن بسیار طبیعی تر از نمونه های دیگر است و باعث می شود مخاطبان و مشتریان بیشتری داشته باشد.

موسی صالحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلات شما را به خرید بهترین محصولات سیر و سیب و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید